giełda rolna 

Jęczmień - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień na dom murowy hydrotechniczny ogrodowy kopalnia kamienia

Opis:

Nasza firma PPU Pawlik to dumny, stu procent polski producent specjalizujący się w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak kamień na dom, płytki elewacyjne oraz płyty szlifowane. Nasze produkty pochodzą z własnych surowców skalnych, wydobywanych ze złóż piaskowca kolorowego o niepowtarzalnej kolorystyce, nie tylko w naszym kraju, ale również w Europie.

Kopalnia kamienia Chełmska Góra III, będąca zakładem górniczym i jednym z naszych złóż, znajduje się w Grabowie, niedaleko Odrowęża, na pograniczu województwa łódzkiego i świętokrzyskiego, przy malowniczej rzece Pilicy. Dysponujemy obecnie pięcioma kopalniami, gdzie pozyskujemy piaskowiec kolorowy, wykorzystując nowoczesne metody wyburzeniowe, koparki gąsienicowe i kołowe z osprzętem do skruszenia calizny złoża kamienia.

Nasz proces wydobycia obejmuje także wspomaganie maszynowego wydobycia poprzez ręczne wiercenie za pomocą precyzyjnych wiertarek pneumatycznych. Po zastosowaniu wiertarki pneumatyczno-udarowej używamy klinów trójdzielnych lub wywierconych otworów, zalewając je proszkiem pęczniejącym, co umożliwia odspajanie większych bloków skalnych. Tworzymy także tzw. spody robocze, aby prowadzić najbardziej ekonomiczne wydobycie, przy jednoczesnej selekcji jakości pozyskanego surowca skalnego.

Wydobyty piaskowiec naturalny trafia do naszego zakładu kamieniarskiego w Grabowie, gdzie przekształcamy go w różnorodne produkty, takie jak kamień dekoracyjny, kamień hydrotechniczny, kamień ogrodowy oraz kamień na dom w rustykalnym stylu. Dodatkowo, wytwarzamy płyty szlifowane na fasady oraz pospółkę drogową, które powstają przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko polskim rodowodem, ale również dbałością o jakość i unikalny design, sprawiając, że nasza oferta spełnia najwyższe oczekiwania klientów.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: kamień ogrodowy
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 157
Dodane: 2023.11.14
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj